BEZPŁATNE

SZKOLENIE ON-LINE

Zarejestruj się teraz i uzyskaj BEZPŁATNY dostęp do programów takich jak Snorkeling, Try Freediving, Try Mermaid, Try Scuba i Blue Oceans.

ZAREJESTRUJ SIĘ
Rozpocznij swoją przygodę!

Utwórz profil użytkownika i uzyskaj BEZPŁATNY dostęp do takich programów jak Snorkeling, Try Freediving, Try Mermaid, Try Scuba i Blue Oceans – to Twoja szansa na poznanie różnych części podwodnego świata!

ROZPOCZNIJ SWOJE SZKOLENIE

Rozpocznij korzystanie z cyfrowych materiałów do nauki w dowolnym miejscu na świecie w dogodnym dla Ciebie czasie. Po ich zakończeniu możesz zaplanować sesję szkoleniową w wodzie z naszym centrum nurkowym w późniejszym terminie; w miesiącach letnich lub podczas kolejnych wakacji.

CERTYFIKACJA

Po opłaceniu programu i ukończeniu wymaganego szkolenia Nasz instruktor nurkowy wystawi cyfrową kartę certyfikacyjną, którą można natychmiast pobrać w aplikacji MySSI. Z niecierpliwością czekamy na powitanie Cię w naszym międzynarodowym zespole nurkowym.

WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ DO NURKOWANIA,

BEZPOŚREDNIO NA TWOIM SMARTFONIE!

Nurkowie uwielbiają aplikację MySSI, ponieważ ma wszystko – nurkowanie, freediving i Extended Range – bezpiecznie przechowywane w jednym miejscu. Nigdy nie musisz się martwić o przybycie na łódź nurkową bez karty certyfikacyjnej, logbooka lub materiałów szkoleniowych, o ile masz smartfon lub tablet z zainstalowaną i zaktualizowaną aplikacją MySSI. Po prostu pobierz aplikację, skonfiguruj swój profil i w ciągu kilku minut uzyskasz dostęp do świata nurkowania.