Blog

GALILEO 3 [G3] – Nowy komputer od SCUBAPRO

NOWOCZESNY KOMPUTER NURKOWY od SCUBAPRO

W STYLU ZEGARKA

SCUBAPRO

GALILEO 3 [G3]

SCUBAPRO Galileo 3 (G3) to nowoczesny komputer nurkowy w stylu zegarka o klasycznym wyglądzie, wyposażony w wyświetlacz o wysokiej czytelności i żywych kolorach. W komputerze zastosowano sprawdzony i uznany przez użytkowników układ menu serii Galileo oraz sterowanie czterema przyciskami, zapewniając niezwykle intuicyjną nawigację po trybach nurkowych oraz wybór ustawień: style wyświetlacza, dwa algorytmy i innych spersonalizowanych opcji nurkowania. G3 zasilany jest litową baterią (doładowanie przez użytkownika). Dzięki obudowie ze stali nierdzewnej i specjalnemu designowi, G3 stworzony został tak by nurek mógł jednocześnie cieszyć się komfortem i wyjątkowym stylem codziennego zegarka oraz wszystkimi funkcjami, jakich oczekuje od komputera nurkowego.

TRYB: Kompas

LogTRAK 2.0 to połączony z chmurą mobilny dziennik nurkowy umożliwiający pobieranie, przechowywanie i udostępnianie zapisów
nurkowań, przeglądanie kluczowych danych
nurkowych, dostosowywania ustawień komputera nurkowego i wiele więcej!
Pobierz z App Store dla iOS i Google Play Store dla Androida.

 • WYJĄTKOWA CZYTELNOŚĆ
  Pełnokolorowy wyświetlacz o wysokim kontraście i z podświetleniem gwarantują niezwykle łatwy odczyt danych w każdych warunkach.
 • SOLIDNA OBUDOWA (Głębokie nurkowanie) Obudowa ze stali nierdzewnej - nurkowanie do głębokości 300m. Ergonomiczny design komputera: zaokrąglony tył i krawędzie obudowy, zapewniają wyjątkowy komfort użytkowania.
 • WYGODA NOSZENIA
  Ergonomiczny design produktu: zaokrąglony tył obudowy i krawędzie, pasek o szerokości 22mm z miękkiego silikonu
 • GODNY ZAUFANIA DESIGN MENU
  Dzięki sprawdzonej strukturze menu serii Galileo i czterem przyciskom sterującym nawigacja po trybach nurkowania, algorytmach, stylach ekranu i motywach kolorystycznych jest niezwykle intuicyjna.
 • 3 TRYBY NURKOWANIA
  Scuba, Gauge i Freediving. W trybie Scuba dostępne są 4 ustawienia: PMG, Trimix, CCR i Sidemount.
 • OBROTOWY PIERŚCIEŃ
  Luminescencyjne cyfry i znaczniki zwiększają widoczność w warunkach słabego oświetlenia. W trybie głębokościomierza (Gauge) pierścień ze stali nierdzewnej może być używany do ustawienia i śledzenia czasu trwania nurkowania
 • BEZPRZEWODOWA INTEGRACJA Z GAZEM
  Monitoruje ciśnienie w butli oraz podaje rzeczywisty pozostały czas denny (RBT) oraz umożliwia uwzględnienie zużycia powietrza w obliczeniach dekompresyjnych.
 • PERSONALIZACJA
  Funkcje: PDIS, monitorowanie tętna i poziom mikropęcherzyków uwzględniają dane z poprzednich nurkowań, ustawiony poziom kondycji fizycznej oraz rzeczywiste tętno w trakcie danego nurkowania.
 • 2 ALGORYTMY
  Predictive Multi-Gas Bühlmann ZHL-16 ADT MB PMG lub ZHL-16 GF (Współczynniki gradientu)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.