Zostań certyfikowanym nurkiem

Odtwórz wideo

Wybór i zakup sprzętu nurkowego to jedna z największych i najważniejszych inwestycji, którą zrobisz jako nurek, łatwo jednak chybić podczas jej realizacji. Chcemy, abyście wybrali odpowiedni dla Waszych potrzeb sprzęt i wiedzieli jak odpowiednio o niego dbać. Z odpowiednią wiedzą można wykorzystać swoją inwestycję w pełni i cieszyć się bezpiecznymi i komfortowymi nurkowaniami przez lata. Poćwiczysz też podstawowe techniki prewencyjnej konserwacji Pełnego Systemu Nurkowego, aby wydłużyć jego żywotność i mieć pewność, że zawsze będzie sprawny.

Zarejestruj się za darmo i zacznij szkolenie już teraz!

Device Slider

Aby rozpocząć, wystarczy utworzyć bezpłatny profil użytkownika na stronie DiveSSI lub bezpośrednio przez aplikację SSI i uzyskać natychmiastowy dostęp do bezpłatnych programów próbnych SSI. Podczas rejestracji należy wyszukać Centrum Nurkowe Moana Diving Team, z którym będziesz afiliowany w celu szkolenia.

Po prostu pobierz aplikację MySSI z preferowanego sklepu z aplikacjami, skonfiguruj swój profil i odkryj świat nurkowania z następującymi korzyściami:

  • Natychmiastowy bezpłatny dostęp do programów próbnych SSI i Blue Oceans
  • Dożywotni dostęp do cyfrowych materiałów szkoleniowych i certyfikatów
  • Cyfrowy logbook z tysiącami miejsc nurkowych na całym świecie i potencjalnymi miejscami występowania dzikiej przyrody
  • Najnowsze wydarzenia, wiadomości, filmy i wiele więcej

Naucz się nurkować

Centrum Nurkow Moana Diving Team prowadzi szkolenia we wszystkich uznanych na świecie organizacjach nurkowych takich jak: Scuba Schools International, National Association of Underwater Instructors, Professional Association Diving Instructor, International Association of Nitrox and Technical Divers lub Confédération Mondiale des Activités Subaquatiques. Do Ciebie należy decyzja jakiej organizacji certyfikat otrzymasz na koniec szkolenia.

Zależy nam na Twoich doświadczeniach nurkowych i chcemy wyszkolić Cię na bezpiecznego i pewnego swoich umiejętności nurka. To pozwoli Ci czerpać prawdziwą satysfakcję z poznawania podwodnego świata.

Nasze materiały szkoleniowe są dostępne online w ponad 30 językach, dzięki czemu możesz powiększać swoją nurkową wiedzę w każdej chwili. Z naszymi jasno określonymi standardami i wypracowaną przez lata metodologią, nie możemy się doczekać, aby powitać Cię w naszej nurkowej społeczności i zrobić z Tobą pierwsze nurkowania. Twoja nurkowa przygoda zaczyna się tutaj. Dołącz do nas już dziś.

Cyfrowe nauczanie i wykłady

Zarejestruj się i utwórz profil na DiveSSI, uzyskasz dostęp do cyfrowych materiałów do nauki.

Naukę możesz rozpocząć bezpłatnie w dowolnym czasie i miejscu, w dogodnym dla siebie czasie, a instruktor zaplanuje omówienie teorii i szkolenia na wodzie.

Szkolenie w wodzie

Podczas szkolenia w basenie lub ograniczonym akwenie, Twój instruktor nauczy Cię wszystkich niezbędnych umiejętności w kontrolowanym środowisku, aż do momentu, gdy poczujesz się komfortowo i będziesz gotowy do nurkowania na wodach otwartych. Podczas nurkowań na wodach otwartych zastosujesz swoją wiedzę i powtórzysz umiejętności w rzeczywistym środowisku pod nadzorem instruktora.

Certyfikat

Po ukończeniu wszystkich wymaganych sesji szkoleniowych, egzaminu końcowego i nurkowań w wodach otwartych, Twój instruktor wyda cyfrową kartę certyfikacyjną, która pojawi się natychmiast w aplikacji MySSI.

Gratulujemy Ci osiągnięcia i witamy w globalnej społeczności nurkowej.

Przed kursem zapoznaj się z wymogami dotyczącymi zdrowia podczas nurkowania.

Kwestionariusz medyczny

Uprawnienia i standardy szkoleniowe

10

Minimalny wiek do udziału w szkoleniu

4

Ilość zajęć teoretycznych

0

Ilość zajęć w basenie / wodach ograniczonych

0

Ilość zajęć na Wodach Otwartych

30 m / 100 ft

Max. głębokosć podczas szkolenia

3 - 6

Sugerowany czas szkolenia (h)

Twoja przygoda zaczyna się tutaj

Oto korzyści, których możesz oczekiwać biorąc udział w tym programie szkoleniowym:

  • Dowiedzieć się szczegółowych informacji na temat poszczególnych składników całkowitego systemu Diving
  • Rozwijać dogłębne zrozumienie swojego sprzętu podczas pracy z wyszkolonych i doświadczonych SSI Dive Professional,
  • Ćwiczyć wykonywanie konserwacji prewencyjnej na podstawowe osobistego sprzętu

Kontynuuj swoje szkolenie i zdobądź Uznanie

Zwiększ swoje doświadczenie szkoleniowe, biorąc udział w większej liczbie specjalizacji. Idealnie pasują do Twojego obecnego szkolenia! Po ukończeniu określonej liczby specjalizacji połączonych z logowaniem nurkowaniami automatycznie uzyskasz poziomy uznania SSI - SSI Specialty Diver, SSI AdvancedOpen Water Diver i SSI Master Diver. Kontynuuj od razu szkolenie ze Specjalizacji SSI i zdobądź uznanie, gdy staniesz się bezpieczniejszym i wygodniejszym nurkiem!

Najbliższe terminy:

sobota 22 czerwca
Cały dzień Try Scuba
sobota 6 lipca
Cały dzień Try Scuba
sobota 20 lipca
Cały dzień Try Scuba
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.