Zaawansowane Szkolenia Scuba

Kontynuuj swoją przygodę. Zdobądź umiejętności i doświadczenie potrzebne, by zanurkować na najlepszych miejscach nurkowych na świecie na zaawansowanych kursach SSI. Niezależnie od tego, co kochasz w nurkowaniu, mamy Specjalizację SSI odpowiadającą Twoim potrzebom. Możesz wybrać spośród ponad 20 kursów!

Zaawansowane Szkolenia Scuba

Gdy ukończysz określoną liczbę specjalizacji, automatycznie otrzymasz Stopnie Uznaniowe SSI Specialty Diver, SSI Advanced Open Water Diver i SSI Master Diver. Te stopnie odzwierciedlają Twoje kompetencje i budują solidny fundament dla dalszych przygód. Jeśli nie wiesz, która specjalizacja SSI jest dla Ciebie najlepsza, weź udział w kursie SSI Advanced Adventurer! Ten program został stworzony po to, abyście mogli spróbować 5 różnych specjalizacji, zanim zdecydujecie się na konkretny kurs. To świetny sposób na sprawdzenie jak wygląda zaawansowane szkolenie z możliwością uzyskania certyfikatu Specjalizacji w późniejszym czasie. 

Zostań profesjonalistą

Zaoszczędź pieniądze z naszym popularnym zestawem Divemaster Specialty Bundle. Ten kuszący pakiet to świetny wybór, by zdobyć uprawnienia do nurkowania głębiej, dłużej, w nocy i nie tylko. Przy okazji masz pewność, że jesteś na dobrej drodze do zdobycia upragnionego stopnia SSI Divemaster i uzyskania możliwości odkrycia najbardziej ikonicznych światowych miejsc nurkowych w pełni.