Ubezpieczenie nurkowe

Nieważne jakim jesteś nurkiem, mamy dla Ciebie roczne plany ubezpieczeniowe dostosowane do Twoich potrzeb i ważne na całym świecie

5 WAŻNYCH FAKTÓW NA TEMAT PLANÓW UBEZPIECZENIOWYCH DAN

Wielojęzyczna linia alarmowa dla nurków 24/7

Ta linia alarmowa przeznaczona wyłącznie dla nurków jest zarządzana przez lekarzy współpracujących z DAN. Pracownicy odbierają ponad 5500 telefonów alarmowych każdego roku i oferują szybką pomoc w nieprzewidzianej sytuacji awaryjnej.

Pokrycie wszystkich kosztów transportu medycznego w sytuacjach awaryjnych

Wysłanie helikoptera lub motorówki, aby pomóc nurkowi na pustkowiu może wiązać się z dużymi kosztami. Rzetelni usługodawcy współpracujący z DAN sprawiają, że ta procedura jest szybsza i bardziej efektywna.

Pokrycie kosztów leczenia w sytuacjach awaryjnych, terapii hiperbarycznej i hospitalizacji

Leczenie urazów związanych z nurkowaniem może być bardzo drogie, zwłaszcza za granicą i w sytuacjach, gdy wymagane jest leczenie specjalizacyjne lub hiperbaryczne. Rzetelna ochrona ubezpieczeniowa to podstawa.

Ubezpieczenie od wypadków w podróży

Nurkowie są również podróżnikami, dlatego oferujemy specjalne ubezpieczenie pokrywające koszty wypadku niezwiązanego z nurkowaniem podczas pobytu za granicą, aby nasi członkowie mogli spokojnie cieszyć się urlopem.

Profesjonalne ubezpieczenie od odpowiedzialności wobec osób trzecich

Profesjonaliści nurkowi otrzymują pokrycie kosztów wynikających z odpowiedzialności wobec osób trzecich w wysokości 4 000 000 €. To ubezpieczenie zostało stworzone specjalnie dla profesjonalistów, którzy dostają kompleksową ochronę w razie wniesienia roszczenia przez osobę trzecią, łącznie z obroną w sądzie.

ODKRYJ NASZE PLANY UBEZPIECZENIOWE