Ubezpieczenie nurkowe

Nieważne jakim jesteś nurkiem, mamy dla Ciebie roczne plany ubezpieczeniowe dostosowane do Twoich potrzeb i ważne na całym świecie

5 WAŻNYCH FAKTÓW NA TEMAT PLANÓW UBEZPIECZENIOWYCH DAN

Wielojęzyczna linia alarmowa dla nurków 24/7

Ta linia alarmowa przeznaczona wyłącznie dla nurków jest zarządzana przez lekarzy współpracujących z DAN. Pracownicy odbierają ponad 5500 telefonów alarmowych każdego roku i oferują szybką pomoc w nieprzewidzianej sytuacji awaryjnej.

Pokrycie wszystkich kosztów transportu medycznego w sytuacjach awaryjnych

Wysłanie helikoptera lub motorówki, aby pomóc nurkowi na pustkowiu może wiązać się z dużymi kosztami. Rzetelni usługodawcy współpracujący z DAN sprawiają, że ta procedura jest szybsza i bardziej efektywna.

Pokrycie kosztów leczenia w sytuacjach awaryjnych, terapii hiperbarycznej i hospitalizacji

Leczenie urazów związanych z nurkowaniem może być bardzo drogie, zwłaszcza za granicą i w sytuacjach, gdy wymagane jest leczenie specjalizacyjne lub hiperbaryczne. Rzetelna ochrona ubezpieczeniowa to podstawa.

Ubezpieczenie od wypadków w podróży

Nurkowie są również podróżnikami, dlatego oferujemy specjalne ubezpieczenie pokrywające koszty wypadku niezwiązanego z nurkowaniem podczas pobytu za granicą, aby nasi członkowie mogli spokojnie cieszyć się urlopem.

Profesjonalne ubezpieczenie od odpowiedzialności wobec osób trzecich

Profesjonaliści nurkowi otrzymują pokrycie kosztów wynikających z odpowiedzialności wobec osób trzecich w wysokości 4 000 000 €. To ubezpieczenie zostało stworzone specjalnie dla profesjonalistów, którzy dostają kompleksową ochronę w razie wniesienia roszczenia przez osobę trzecią, łącznie z obroną w sądzie.

ODKRYJ PLANY UBEZPIECZENIOWE DAN

PLANY SPORT

Ubezpieczenie od wypadków nurkowych ważne na całym świecie

Plany Sport to ubezpieczenie od wypadków nurkowych ważne przez cały rok na całym świecie. Obejmują również wypadki niezwiązane z nurkowaniem podczas pobytu za granicą.

PLANY PRO

Ubezpieczenie od wypadków nurkowych ważne na całym świecie + Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej

Plany Pro to ubezpieczenie od wypadków nurkowych na całym świecie ważne przez cały rok. Zawierają ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej dla instruktorów, asystentów instruktora i przewodników nurkowych. Plany Pro zawierają również ubezpieczenie od wypadków niezwiązanych z nurkowaniem podczas pobytu za granicą.

PLANY DIVE CENTRE

Odpowiedzialność centrum nurkowego

Plany Dive Centre zawierają ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz obronę w sądzie dlacentrum, szkoły lub stowarzyszenia nurkowego.j.