Blog

Aplikacja mobilna SSI

CYFROWE NAUCZANIE

Aplikacja mobilna DiveSSI to niezbędnik w twych podwodnych przygodach. Wszystkie funkcje, które kochasz, są BEZPŁATNE - certyfikaty, filmy, znaki nurkowe i wiele innych. Masz w niej również bezpośredni dostęp do swoich materiałów szkoleniowych oraz logbooka. Odwiedź sklep z aplikacjami i pobierz za darmo aplikację mobilną DiveSSI.

Sprawdź aplikację MySSI

Nowo zaktualizowana aplikacja MySSI jest obecnie najsilniejszym i najbardziej wszechstronnym narzędziem dla nurków. Ta imponująca, BEZPŁATNA aplikacja to kompleksowa oferta dla entuzjastów nurkowania, w której znajdziesz wszystko, co dotyczy nurkowania, freedivingu, Extended Range i Mermaid. Uzyskaj dostęp do swojego cyfrowego logbooka w dowolnym miejscu na świecie dzięki zaawansowanym funkcjom logowania nurkowań, łącz się ze znajomymi, wyszukuj centra szkoleniowe SSI na całym świecie, sprawdzaj nadchodzące wydarzenia w Twojej okolicy i wiele więcej!

KARTY CERTYFIKACYJNE

Nigdy więcej nie zgubisz swojego certyfikatu! Pokaż swój certyfikat bezpośrednio na urządzeniu mobilnym i nigdy więcej nie wychodź z domu bez kart! Bezpłatne, cyfrowe karty uznania, jak Specialty Diver, Advanced Open Water Diver oraz Master Diver, są generowane automatycznie w momencie, kiedy spełniasz wymagania, aby je otrzymać

CYFROWY LOGBOOK

W cyfrowym logbooku możliwe jest zapisanie rozmaitych szczegółów nurkowania (jak np. mieszaniny oddechowe) dla nurkowań rekreacyjnych, freedivingu czy nurkowań technicznych! Logbook posiada teraz możliwość skanowania kodów QR. Nowe miejsca nurkowe mogą być szybko dodane dzięki funkcji geo-tagowania, bądź wybrane z naszej globalnej bazy danych. Miejsca te mogą być potem łatwo udostępniane twojemu partnerowi nurkowemu dzięki kodom QR. Wspólne informacje nt. profilu nurkowania automatycznie przesyłane są do urządzenia mobilnego twojego partnera, więc nie potrzeba już prowadzić papierowego logbooka. Wszystkie twoje zalogowane nurkowania są automatycznie synchronizowane między aplikacją mobilną SSI oraz twoim kontem mySSI.

Obserwacje dzikich zwierząt

Niewiele rzeczy jest bardziej frustrujących niż brak miejsca na stronie logbook'a, gdy zapisujesz wszystkie zaobserwowane zwierzęta morskie. Funkcja obserwacji dzikich zwierząt w cyfrowym logbook'u MySSI pozwala szybko i łatwo zapisać wszystkie zwierzęta, które napotkałeś podczas każdego nurkowania. Po prostu przeglądaj i wybieraj zwierzęta morskie z obszernej listy MyDiveGuide.

BEZPŁATNE SZKOLENIA ONLINE

Snorkeling, freediving i nurkowanie to fantastyczne doznania nurkowe, którymi można cieszyć się z rodziną i przyjaciółmi. Uzyskaj bezpłatny dostęp do programów SSI's Snorkeling, Try Scuba, Try Freediving i Try Mermaid. Pomóż chronić oceany i dowiedz się więcej o zrównoważonych praktykach nurkowych dzięki Blue Oceans.

Sieć SSI

Zdobądź najnowsze wiadomości z branży i podnieś swoje kwalifikacje dzięki filmom instruktażowym. Nawiąż kontakt z centrami nurkowymi i ośrodkami SSI na całym świecie. Bądź na bieżąco z wydarzeniami w Twojej okolicy i nurkuj dalej dzięki aplikacji MySSI Event Calendar.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.