Kamionka Piast

Express nurki w Opolu

Tym razem jedziemy na mniej znaną miejscówkę nurkową, by spędzić tam 1 dzień i wykonać przynajmniej 2 nurkowania. Jest to świetne miejsce dla wszystkich chcących rozpocząć lub kontynuować szkolenie Open Water Diver oraz kontynuować edukacje nurkową podczas wybranych programów specjalistycznych.

Opis akwenu

Kamieniołom marglowy, maksymalna głębokość 15m, najlepszy akwen do nurkowania w Opolu. Zejeścia do wody z dobrym dojazdem.

Występują następujące gatunki ryb: płoć, wzdręga, okoń, lin, szczupak, węgorz, sumik karłowaty, jazgarz, sum, karaś srebrzysty, jaź, kleń. Dno porośnięte jest roślinnością do 15m, głównie ramienice i rdestnice. Występuje sporo zalanych krzaków i drzew. Pod wodą zatopionych jest sporo platform na różnych głębokościach, można spotkać manekina, wrak malucha – Fiat 126P, ruiny zatopionego domku, rusztowanie z lustrem, ścianki marglowe 2-3m. Dno nie jest płaski, występują wały i podniesienia – więc nawigacja nie jest łatwa jeżeli nie znamy akwenu. Nawigację znacznie ułatwiają poręczówk.
Do wody można wejść w dwóch miejscach. 

Źródło: nurkomania.pl

Pokaż więcej Zwiń

Cena zawiera

 • Dokończenie szkolenia

  W zależności od realizowanego szkolenia lub programu specjalistycznego, zapewniony masz kompletny sprzęt i opiekę instruktora na cały okres szkolenia.

  0 zł

Cena nie zawiera

 • Opieka przewodnika

  – 2 nurkowania

  100 zł
 • Kosztu przejazdu
  45 zł

Data

04 cze 2023
Zakończone!

Czas

Cały dzień

Etykiety

NIEDZIELA

Lokalizacja

Kamionka Piast
Kamionka Piast
Wapienna, Opole
Kategoria

Prowadzący

 • Aleksander Hłobaż
  Aleksander Hłobaż
  Instruktor SSI

  Instruktor nurkowania, wyszkolił ponad 500 osób. Nurkuje od 4 roku życia , pierwszy certyfikat zdobył w wieku 8 lat. Instruktor pierwszej pomocy i ratownik WOPR. Odpowiada za sprzedaż i doradztwo w sprawach nurkowych i sprzętowych jak również za szkolenie. Serwisant sprzetu nurkowego takich firm jak APEX, SCUBAPRO, PPOSEJDON, MARES, SCUBATECH. Z zamilowania nurek fotograf, grafik i administrator strony C.N. MDT. Prowadzi też sprzedaż wysyłkową przez nasz sklep internetowy Dive-Shop.pl. Jeżeli chcecie dokonać zakupów, dopytać się o fakturę lub przesyłkę – z takimi tematami można śmiało zgłaszać się do niego.

Pogoda

Miejscowe opady deszczu w pobliżu
Miejscowe opady deszczu w pobliżu
19 °C
Wiatr: 23 Km/H
Wilgotność: 60 %
Odczuwalna: 19 °C

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Shopping cart
Sign in

No account yet?

Facebook Twitter Email Pinterest
Sidebar
Start typing to see pages you are looking for.