Odkryj nurkowanieTry Scuba Diving

 

Każdy moment jest dobry aby spróbować swoich sił w nurkowaniu! Zapraszamy na podwodną przygodę. Program „Try Scuba Diving” to basenowa lekcja nurkowania pod czujnym okiem instruktora.

 Try Scuba Diving

Program SSI Try Scuba lub Try Scuba Diving to Twoja szansa odwiedzenia podwodnego świata. Ten program poziomu podstawowego daje możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń nurkowych w warunkach ograniczonego akwenu lub w wodach otwartych, bez konieczności zapisywania się na dłuższy program zakończony certyfikacją. Po ukończeniu SSI Try Scuba lub Try Scuba Diving otrzymasz certyfikat uznaniowy (recognition).

Na cały okres kursu zapewniamy cały potrzebny sprzęt do nurkowania, jednak zachęcamy do zakupu podstawowego sprzętu pływackiego, maski, fajki, płetw (sprzęt można kupić u nas w sklepie internetowym www.Dive-Shop.pl), sprzęt proszę kupić parę dni przed zajęciami. Ułatwi to logistykę pierwszego dnia kursu.

Po uzyskaniu podstawowego stopnia płetwonurka Open Water Diver możesz doskonalić swoje umiejętności poprzez szkolenia specjalistyczne takie jak Deep Diving, Wreck Diving, Navigation lub innych. Kurs Open Water Diver to dopiero początek twojej przygody z nurkowaniem. Więcej o szkoleniach doskonalących Twoje umiejętności znajdziesz w dziale programów specjalistycznych

Terminy i plan szkoleń znajdziesz w menu głównym nurkowanie pod hasłem Open Water Diver. Jeśli proponowana data nie pokrywa się z Twoimi planami - napisz do nas !! postaramy się dostosować termin to Twojego grafiku.

Część teoretyczna

Przygodę z nurkowaniem możesz rozpocząć już teraz, korzystając z naszego programu nauki w domu w dogodnym dla siebie momencie.

Nauka Online
Ta strona używa plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie wyłączyłeś COOKIES w Swojej przeglądarce, nasza strona będzie używała ich zgodnie z ogólnie przyjętymi standardami sieciowymi. Ich celem jest identyfikacja komputera użytkownika w celu szybszego dostępu do niezbędnych zasobów oraz w celu gromadzenia danych statystycznych.