Odkryj nurkowanie

Każdy moment jest dobry aby spróbować swoich sił w nurkowaniu! Zapraszamy na podwodną przygodę. Program „Try Scuba” lub „Try Scuba Diving” daje możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń nurkowych w warunkach ograniczonego akwenu lub w wodach otwartych, bez konieczności zapisywania się na dłuższy program zakończony certyfikacją.

 Try Scuba Diving

Aby uczestniczyć w programie „Try Scuba” lub „Try Scuba Diving” nie musisz posiadać sprzętu nurkowego! Zajęcia nurkowe składają się z części teoretycznej oraz zajęć w basenie lub na wodach otwartych. Zajęcia prowadzimy na jednym z basenów we Wrocławiu. Po zakończeniu zajęć otrzymasz pamiątkowe zdjęcia z pod wody oraz certyfikat Try Scuba w wersji mobilnej.

Na cały okres kursu zapewniamy cały potrzebny sprzęt do nurkowania.

Po ukończeniu wybranego programu „Try Scuba” lub „Try Scuba Diving” możesz doskonalić swoje umiejętności poprzez ukończenie pełnego szkolenia Open Water Diver. Kurs Open Water Diver to dopiero początek twojej przygody z nurkowaniem.

Terminy i plan szkoleń znajdziesz w menu głównym nurkowanie pod hasłem Try Scuba. Jeśli proponowana data nie pokrywa się z Twoimi planami - napisz do nas !! postaramy się dostosować termin to Twojego grafiku.

Zapisz się na szkolenie

Dane pozostałych osób proszę podać w uwagach

Na cały okres kursu zapewniamy kompletny sprzęt do nurkowania, jednak by sprzęt pasował na Ciebie musimy poznać kilka szczegółów:

Masz pytanie techniczne?

Zadzwoń:

Na cały okres kursu zapewniamy kompletny sprzęt do nurkowania, jednak by sprzęt pasował na Ciebie musimy poznać kilka szczegółów: