Podstawowe szkolenie nurkowe Open Water Diver

Kurs nurkowy Open Water Diver jest pierwszym stopniem w edukacji nurka. Nauczysz się tu jak bezpiecznie nurkować oraz poznasz podstawowe zasady poruszania się pod wodą do głębokości 18m. Program szkolenia przygotowany jest w taki sposób aby nikt nie miał większych problemów z jego zrozumieniem.

 Open Water Diver

Nasze Centrum prowadzi szkolenia we wszystkich renomowanych organizacjach nurkowych takich jak: SSI, PADI, NAUI lub CMAS. Do Ciebie należy decyzja jakiej organizacji certyfikat otrzymasz na koniec.

Ten rozpoznawany na całym świecie program nurkowy to najlepszy sposób na rozpoczęcie fantastycznej przygody na całe życie - zdobycie certyfikatu nurkowego. Dostosowany do indywidualnych preferencji program szkoleniowy połączony jest z praktycznymi zajęciami w wodzie, co gwarantuje, że nabędziesz umiejętności i doświadczenie niezbędne do tego, aby bezpiecznie i komfortowo czuć się pod wodą. Zdobędziesz certyfikat SSI Open Water Diver.

Na cały okres kursu zapewniamy cały potrzebny sprzęt do nurkowania, jednak zachęcamy do zakupu podstawowego sprzętu pływackiego, maski, fajki, płetw (sprzęt można kupić u nas w sklepie internetowym www.Dive-Shop.pl), sprzęt proszę kupić parę dni przed zajęciami. Ułatwi to logistykę pierwszego dnia kursu.

Po uzyskaniu podstawowego stopnia płetwonurka Open Water Diver możesz doskonalić swoje umiejętności poprzez szkolenia specjalistyczne takie jak Deep Diving, Wreck Diving, Navigation lub innych. Kurs Open Water Diver to dopiero początek twojej przygody z nurkowaniem. Więcej o szkoleniach doskonalących Twoje umiejętności znajdziesz w dziale programów specjalistycznych

Terminy i plan szkoleń znajdziesz w menu głównym nurkowanie pod hasłem Open Water Diver.
Jeśli proponowana data nie pokrywa się z Twoimi planami - napisz do nas !! postaramy się
dostosować termin to Twojego grafiku.

Część teoretyczna

Przygodę z nurkowaniem możesz rozpocząć już teraz, korzystając z naszego programu nauki w domu w dogodnym dla siebie momencie.

Nauka Online

Zajęcia na basenie

Na zajęcia basenowe i open water Instruktor SSI dobierze Ci odpowiedni, dobrze pasujący sprzęt, tak abyś doskonale czuł się pod wodą w swojej nowej "drugiej skórze". Będziesz miał dużo czasu na ćwiczenia i adaptację do podwodnego świata, zanim rozpoczniesz szkolenie w wodach otwartych.

Terminy Szkoleń

Nurkowania na wodach otwartych

Wykonasz przynajmniej 4 nurkowania i będziesz mieć szansę wykorzystać wszystkie umiejętności, których nauczyłeś się na basenie.(Wody otwarte definiujemy jako otwarty akwen, jak np. jezioro czy morze.)

Terminy wyjazdów

Zapisz się na szkolenie

Dane pozostałych osób proszę podać w uwagach

Na cały okres kursu zapewniamy kompletny sprzęt do nurkowania, jednak by sprzęt pasował na Ciebie musimy poznać kilka szczegółów:

Masz pytanie techniczne?

Zadzwoń:

Na cały okres kursu zapewniamy kompletny sprzęt do nurkowania, jednak by sprzęt pasował na Ciebie musimy poznać kilka szczegółów: