Open Water DiverPodstawowe szkolenie nurkowe

 

Kurs nurkowy Open Water Diver jest pierwszym stopniem w edukacji nurka. Nauczysz się tu jak bezpiecznie nurkować oraz poznasz podstawowe zasady poruszania się pod wodą do głębokości 18m. Program szkolenia przygotowany jest w taki sposób aby nikt nie miał większych problemów z jego zrozumieniem.

 Open Water Diver

Nasze Centrum prowadzi szkolenia we wszystkich renomowanych organizacjach nurkowych takich jak: SSI, PADI, NAUI lub CMAS. Do Ciebie należy decyzja jakiej organizacji certyfikat otrzymasz na koniec.

Ten rozpoznawany na całym świecie program nurkowy to najlepszy sposób na rozpoczęcie fantastycznej przygody na całe życie - zdobycie certyfikatu nurkowego. Dostosowany do indywidualnych preferencji program szkoleniowy połączony jest z praktycznymi zajęciami w wodzie, co gwarantuje, że nabędziesz umiejętności i doświadczenie niezbędne do tego, aby bezpiecznie i komfortowo czuć się pod wodą. Zdobędziesz certyfikat SSI Open Water Diver.

Opis szkolenia

Kurs Open Water Diver składa się z trzech elementów:

Część teoretyczna
możesz ją BEZPŁATNIE ukończyć ONLINE, jeśli zapiszesz się do programu SSI’s Online Training, a następnie odbędziesz sesję powtórzeniową w wybranym Centrum Nurkowym SSI.

Zajęcia na basenie
nauczysz się wszystkich umiejętności, które będziesz wykorzystywał na wodach otwartych w bezpieczny środowisku basenu.

Nurkowania na wodach otwartych
wykonasz przynajmniej 4 nurkowania i będziesz mieć szansę wykorzystać wszystkie umiejętności, których nauczyłeś się na basenie.(Wody otwarte definiujemy jako otwarty akwen, jak np. jezioro czy morze.)

Po pozytywnym zaliczeniu części teoretycznej, zajęć na basenie oraz nurkowań na wodach otwartych
zostaniesz certyfikowanym nurkiem SSI OWD - to Twoja respektowana na całym świecie licencja 
na nurkowanie!

Informacje o szkoleniu

Minimalny wiek:
skończone 10 lat.
Wymagania wstępne:
Brak
Zajęcia teoretyczne:
Szkolenie Online
Zajęcia basenowe:
6
Nurkowania w wodach otwartych:
4
Maksymalna głebokość szkolenia:
18m
Sugerowany czas trwania:
16-32 godzin
Bardziej szczegółowe informacje znajdziesz w STANDARDACH SZKOLENIOWYCH SSI

Cena zawiera

 • Dostęp do multimedialnej książki kursu OWD
 • Sprzęt na czas kurs
 • Zajęcia teoretyczne
 • Zajęcia basenowe
 • Zajęcia na wodach otwartych
 • Opiekę instruktora
 • Pamiątkowe zdjęcia z pod wody
 • Dyplom ukończenia kursu
 • Digital Card
 • Certyfikat nurkowy
 • Dostęp do multimedialnej wersji Logbooka na Tablet lub Smartphonie.
 • Ubezpieczenie nurkowe na 50'000 euro.

Cena nie zawiera

 • Zakwaterowanie i wyżywienia na wodach otwartych
 • Biletów wstepu na bazy nurkowe
 • Transportu na wody otwarte
 • Na kursie otrzymasz dostęp do multimedialnej książki na komputer stacjonarny, Tablet lub Smartphone. Jeśli chcesz wersję papierową możesz ją otrzymać za opłatą 50 PLN.

Na cały okres kursu zapewniamy cały potrzebny sprzęt do nurkowania, jednak zachęcamy do zakupu podstawowego sprzętu pływackiego, maski, fajki, płetw (sprzęt można kupić u nas w sklepie internetowym www.Dive-Shop.pl), sprzęt proszę kupić parę dni przed zajęciami. Ułatwi to logistykę pierwszego dnia kursu.

Po uzyskaniu podstawowego stopnia płetwonurka Open Water Diver możesz doskonalić swoje umiejętności poprzez szkolenia specjalistyczne takie jak Deep Diving, Wreck Diving, Navigation lub innych. Kurs Open Water Diver to dopiero początek twojej przygody z nurkowaniem. Więcej o szkoleniach doskonalących Twoje umiejętności znajdziesz w dziale programów specjalistycznych

Terminy i plan szkoleń znajdziesz w menu głównym nurkowanie pod hasłem Open Water Diver.
Jeśli proponowana data nie pokrywa się z Twoimi planami - napisz do nas !! postaramy się
dostosować termin to Twojego grafiku.

Część teoretyczna

Przygodę z nurkowaniem możesz rozpocząć już teraz, korzystając z naszego programu nauki w domu w dogodnym dla siebie momencie.

Nauka Online

Zajęcia na basenie

Na zajęcia basenowe i open water Instruktor SSI dobierze Ci odpowiedni, dobrze pasujący sprzęt, tak abyś doskonale czuł się pod wodą w swojej nowej "drugiej skórze". Będziesz miał dużo czasu na ćwiczenia i adaptację do podwodnego świata, zanim rozpoczniesz szkolenie w wodach otwartych.

Terminy Szkoleń

Nurkowania na wodach otwartych

Wykonasz przynajmniej 4 nurkowania i będziesz mieć szansę wykorzystać wszystkie umiejętności, których nauczyłeś się na basenie.(Wody otwarte definiujemy jako otwarty akwen, jak np. jezioro czy morze.)

Terminy wyjazdów

Zapisz się na szkolenie

Dane pozostałych osób proszę podać w uwagach

Na cały okres kursu zapewniamy kompletny sprzęt do nurkowania, jednak by sprzęt pasował na Ciebie musimy poznać kilka szczegółów:

Masz pytanie techniczne?

Zadzwoń: