Enriched Air NitroxProgram Specjalistyczny

 

„Czy marzyłeś kiedykolwiek o dłuższych limitach bezdekompresyjnych, aby móc zrobić więcej zdjęć albo dokładnie obejrzeć wrak? Czy myślałeś kiedykolwiek, że chciałbyś czuć się bezpieczniej podczas nurkowania i nie obawiać się potencjalnego ryzyka wystąpienia choroby dekompresyjnej?”

Spróbuj Nurkowania :: Intro nurkowe

W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest Nitroks . Dzięki zredukowanej zawartości procentowej azotu we wdychanym gazie, Twój organizm będzie wykonywał mniej pracy, a czasy odsycania ulegną skróceniu.

„Nitrox for free” (nitroks za darmo) to slogan, który można zobaczyć w wielu resortach nurkowych. Oznacza to, ze nie musisz ponosić dodatkowej opłaty za nitroks, jednak wszyscy organizatorzy nurkowań zażądają okazania ważnego certyfikatu na nitroks zanim będziesz mógł zanurkować.

Opis

W trakcie tego programu zdobędziesz umiejętności i wiedzę wymagane do bezpiecznego nurkowania ze wzbogaconym powietrzem o zawartości tlenu do 32% lub 40%. Nurkowanie z nitroksem, w porównaniu do tego z powietrzem, może wydłużyć limity bezdekompresyjne, zwiększyć bezpieczeństwo i zredukować czas trwania przerw powierzchniowych.

Integralną częścią kursu Enriched Air Nitrox są opcjonalne nurkowania szkoleniowe. Kurs ten jest idealną specjalnością „zimową”, którą warto zrobić przed urlopem nurkowym. Dzięki temu będziesz od razu mógł nurkować i czerpać korzyści z zalet jakie daje nurkowanie z nitroksem.

Zakres tematyczny kursu:

  • Wprowadzenie do nitroksu
  • Nitroks, organizm nurka i środowisko podwodne
  • Pełny system nurkowy (sprzęt) i nitroks
  • Planowanie nurkowań nitroksowych

Informacje o szkoleniu

Minimalny wiek:
skończone 10 lat.
Wymagania wstępne:
Open Water Diver, jeśli w kursie ma miejsce szkolenie w wodzie
Zajęcia teoretyczne:
Szkolenie Online
Zajęcia basenowe:
Opcjonalnie
Nurkowania w wodach otwartych:
Opcjonalnie
Maksymalna głebokość szkolenia:
Opcjonalnie
Sugerowany czas trwania:
6-10 godzin
Specjalistyczny sprzęt:
Program Teoretyczny (Wiedza)
Bardziej szczegółowe informacje znajdziesz w STANDARDACH SZKOLENIOWYCH SSI

Podstawowym celem kursów specjalistycznych SSI jest wyposażenie każdego kursanta w niezbędne umiejętności w przyjaznych, ciekawych warunkach. Wszystkie kursy prowadzone są w oparciu o samodzielną naukę w domu, krótkie zajęcia teoretyczne i praktyczne szkolenie w wodzie.

Kurs specjalistyczny Enriched Air Nitrox można połączyć z innymi specjalnościami! Wreck Diving czy też Deep Diving mogą stanowić doskonałe uzupełnienie. Istnieje ogromna ilość możliwości!

Terminy i plan szkoleń znajdziesz w menu głównym nurkowanie pod hasłem Enriched Air Nitrox.
Jeśli proponowana data nie pokrywa się z Twoimi planami - napisz do nas !! postaramy się
dostosować termin to Twojego grafiku.

Zapisz się na szkolenie

Dane pozostałych osób proszę podać w uwagach

Na cały okres kursu zapewniamy kompletny sprzęt do nurkowania, jednak by sprzęt pasował na Ciebie musimy poznać kilka szczegółów:

Masz pytanie techniczne?

Zadzwoń: