Nurkowanie głębokieDeep Diving

 

Głębokość przyciąga wielu nurków z tego względu, iż głębokie nurkowania
dają tego specyficznego „kopa”.

Deep Diving

Zanurkuj w miejscach, które odwiedzili tylko nieliczni! Doświadcz nurkowania na wraku położonym na głębokości ponad 30m! Aby to zrobić potrzebujesz odpowiedniej wiedzy i odpowiednich umiejętności i to jest właśnie to co da Ci specjalizacja Nurkowanie Głębokie.

Jednakże tego typu nurkowanie bez odpowiedniego przeszkolenia jest niezwykle ryzykowne. Aby bezpiecznie prowadzić takie nurkowania musisz zdobyć odpowiednie umiejętności i wiedzę. Wszystko to umożliwi Ci kurs specjalistyczny DEEP DIVING.

Aby właściwie zaplanować takie nurkowanie musisz przede wszystkim poznać wszelkie rodzaje potencjalnego ryzyka jakie niesie ze sobą nurkowanie głębokie. Na kursie specjalistycznym DEEP DIVING zdobędziesz wiedzę, umiejętności i doświadczenie niezbędne do bezpiecznego i komfortowego przeprowadzania głębokich nurkowań.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nurkowaniu głębokim możesz zakupić podręcznik lub DVD zanim zapiszesz się na kurs.

Zakres tematyczny kursu:

  • Pełny System Nurkowy & Nurkowanie Głębokie
  • Planowanie nurkowania głębokiego
  • Nurkowanie głębokie
  • Potencjalne zagrożenia
  • Powtórzeniowe nurkowania głębokie
{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=yUrweMV2R5s{/youtube}

Podstawowym celem kursów specjalistycznych SSI jest wyposażenie każdego kursanta w niezbędne umiejętności w przyjaznych, ciekawych warunkach. Wszystkie kursy prowadzone są w oparciu o samodzielną naukę w domu (masz do dyspozycji Home Study Kit), krótkie zajęcia teoretyczne i praktyczne szkolenie w wodzie.

Kurs specjalistyczny „Deep Diving” można połączyć z innymi specjalnościami! „WRECK DIVING” czy też „PERFECT BUOYANCY” mogą stanowić doskonałe uzupełnienie. Istnieje szeroka gama możliwości!

Zapisz się na szkolenie

Dane pozostałych osób proszę podać w uwagach

Na cały okres kursu zapewniamy kompletny sprzęt do nurkowania, jednak by sprzęt pasował na Ciebie musimy poznać kilka szczegółów:

Masz pytanie techniczne?

Zadzwoń:

Na cały okres kursu zapewniamy kompletny sprzęt do nurkowania, jednak by sprzęt pasował na Ciebie musimy poznać kilka szczegółów: