Open Water Diver
Open Water Diver
Szkolenie Podstawowe

Zostań SSI Open Water Diver i rozpocznij największą przygodę swojego życia! Rozpoznawany i uznawany na całym świecie certyfikat do przepustka do wspaniałych miejsc nurkowych!

Dostosowując szkolenie i czas spędzony w wodzie do Twoich oczekiwań i potrzeb, jesteśmy pewni, że po ukończeniu kursu będziesz pewnym siebie, komfortowo czującym się pod wodą nurkiem, który swobodnie korzysta z posiadanego sprzętu i opanowanych umiejętności nurkowych. Kurs Open Water Diver składa się z trzech elementów: części teoretycznej, zajęć na basenie oraz nurkowań na wodach otwartych.

To nie musi być koniec zabawy! Biorąc udział w dodatkowych szkoleniach możesz dojść jeszcze dalej - wyobraź sobie nurkowanie w podwodnych wrakach, z rekinami, lub siebie jako podwodnego fotografa! Przejrzyj wszystkie dostępne Kursy Specjalistyczne, w których możesz wziąć udział. To szansa dla Ciebie wkroczenia na kolejny poziom nurkowej przygody. SSI zawsze będzie godnym zaufania partnerem towarzyszącym na tej drodze.

Szczegóły kursu Nauka Online

Wprowadzenie do nurkowania

Chciałbyś spróbować nurkowania ale nie wiesz czy Ci się spodoba? Nie chcesz wydawać pełnej sumy na tzw. „kota w worku”? Nie ma problemu! Możesz spróbować już dziś w trakcie programu Wprowadzenie do Nurkowania.

Wprowadzenie do nurkowania

Program Wprowadzenie do Nurkowania jest przeznaczony dla osób, które chcą doświadczyć nurkowania pod bezpośrednim nadzorem instruktora w bezpiecznych warunkach, co pozwala rozwiać ewentualne wątpliwości związane z uprawianiem nurkowania oraz doświadczyć go "na własnej skórze".

Pod bezpośrednim nadzorem instruktora, nowi nurkowie uczą się podstawowych zasad bezpieczeństwa, ubierania sprzętu i pływania pod wodą w pełnym sprzęcie nurkowym

Spróbuj nurkowania !!!