SzkolenieON-LINE

 

Kurs Open Water Diver składa się z trzech elementów: części teoretycznej, zajęć na basenie oraz nurkowań na wodach otwartych.

Część teoretyczna
możesz ją BEZPŁATNIE ukończyć ONLINE, jeśli zapiszesz się do programu SSI’s Online Training, a następnie odbędziesz sesję powtórzeniową w wybranym Centrum Nurkowym SSI.

Zajęcia na basenie
nauczysz się wszystkich umiejętności, które będziesz wykorzystywał na wodach otwartych w bezpieczny środowisku basenu.

Nurkowania na wodach otwartych
wykonasz przynajmniej 4 nurkowania i będziesz mieć szansę wykorzystać wszystkie umiejętności, których nauczyłeś się na basenie.(Wody otwarte definiujemy jako otwarty akwen, jak np. jezioro czy morze.)

Po pozytywnym zaliczeniu części teoretycznej, zajęć na basenie oraz nurkowań na wodach otwartych zostaniesz certyfikowanym nurkiem SSI OWD - to Twoja respektowana na całym świecie licencja na nurkowanie!

Ile to kosztuje?
SSI's Online Training - teoretyczna część kursu nurkowego - jest BEZPŁATNA ONLINE!! Jeśli zdecydujesz się na kontynuację edukacji i będziesz chciał zostać certyfikowanym nurkiem, zapisz się na kurs SSI OWD w Centrum Nurkowym SSI.

Wybrane przez Ciebie Centrum Nurkowe SSI posiada dodatkowe materiały szkoleniowe(jak np. DVD, Total DiveLog, etc.), które powinienieś zakupić w celu ukończenia części teoretycznej. Centrum zaoferuje Ci ceny oraz terminy kursów, z których będziesz mógł wybrać najdogodniejsze dla swojego rozkładu zajęć i portfela.
Rozpocznij swoją przygodę!
Kliknij tutaj i przyłącz się już teraz!

Dane do logowania otrzymasz pocztą elektroniczną wkrótce po zarejestrowaniu się na stronie SSI. Upewnij się, że podany przez Ciebie adres e-mail jest poprawny!

Część teoretyczna

Przygodę z nurkowaniem możesz rozpocząć już teraz, korzystając z naszego programu nauki w domu w dogodnym dla siebie momencie.

Nauka Online

Zajęcia na basenie

Na zajęcia basenowe i open water Instruktor SSI dobierze Ci odpowiedni, dobrze pasujący sprzęt, tak abyś doskonale czuł się pod wodą w swojej nowej "drugiej skórze". Będziesz miał dużo czasu na ćwiczenia i adaptację do podwodnego świata, zanim rozpoczniesz szkolenie w wodach otwartych.

Terminy Szkoleń

Nurkowania na wodach otwartych

Wykonasz przynajmniej 4 nurkowania i będziesz mieć szansę wykorzystać wszystkie umiejętności, których nauczyłeś się na basenie.(Wody otwarte definiujemy jako otwarty akwen, jak np. jezioro czy morze.)

Terminy wyjazdów