W trakcie programu zdobędziesz ogólną wiedzę i umiejętności niezbędne do rozpoznawania i identyfikacji powszechnych gatunków żółwi morskich oraz będziesz w stanie wskazać ich rolę w ekosystemach morskich, a także co stanowi największe zagrożenie dla ich przetrwania.

Sea Turtle Ecology

Po ukończeniu programu uzyskasz certyfikat specjalności SSI Sea Turtle Ecology.

Podstawowym celem kursów specjalistycznych SSI jest wyposażenie każdego kursanta w niezbędne umiejętności w przyjaznych, ciekawych warunkach. Wszystkie kursy prowadzone są w oparciu o samodzielną naukę w domu, krótkie zajęcia teoretyczne i praktyczne szkolenie w wodzie.

Kurs specjalistyczny Sea Turtle Ecology można połączyć z innymi specjalnościami! Shark Ecolog czy też Marine Ecology mogą stanowić doskonałe uzupełnienie. Istnieje ogromna ilość możliwości!

Programy Specjalistyczne

Zapisz się na szkolenie

Dane pozostałych osób proszę podać w uwagach

Na cały okres kursu zapewniamy kompletny sprzęt do nurkowania, jednak by sprzęt pasował na Ciebie musimy poznać kilka szczegółów:

Masz pytanie techniczne?

Zadzwoń:

Ta strona używa plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie wyłączyłeś COOKIES w Swojej przeglądarce, nasza strona będzie używała ich zgodnie z ogólnie przyjętymi standardami sieciowymi. Ich celem jest identyfikacja komputera użytkownika w celu szybszego dostępu do niezbędnych zasobów oraz w celu gromadzenia danych statystycznych.