Pakiet Advanced Open Water Diver

Certyfikat SSI Advanced Open Water Diver nie ma odpowiednika na całym rynku nurkowym. Jest on potwierdzeniem połączenie najwyższego poziomu wiedzy i doświadczenia nurkowego u zaawansowanego nurka. żaden certyfikat zaawansowanego nurka (Advanced Diver) innej organizacji szkoleniowej nie może być z nim porównywany. Aby osiągnąć poziom Advanced Open Water Diver SSI musisz ukończyć 4 kursy specjalistyczne i mieć zalogowane 24 nurkowania.

Podstawowym celem kursów specjalistycznych SSI jest wyposażenie każdego kursanta w niezbędne umiejętności w przyjaznych, ciekawych warunkach. Wszystkie kursy prowadzone są w oparciu o samodzielną naukę w domu, krótkie zajęcia teoretyczne i praktyczne szkolenie w wodzie.

Kurs specjalistyczny Enriched Air Nitrox można połączyć z innymi specjalnościami! Wreck Diving czy też Deep Diving mogą stanowić doskonałe uzupełnienie. Istnieje ogromna ilość możliwości!

Terminy i plan szkoleń znajdziesz w menu głównym nurkowanie pod hasłem Enriched Air Nitrox.
Jeśli proponowana data nie pokrywa się z Twoimi planami - napisz do nas !! postaramy się
dostosować termin to Twojego grafiku.

Zapisz się na szkolenie

Dane pozostałych osób proszę podać w uwagach

Na cały okres kursu zapewniamy kompletny sprzęt do nurkowania, jednak by sprzęt pasował na Ciebie musimy poznać kilka szczegółów:

Masz pytanie techniczne?

Zadzwoń:

Na cały okres kursu zapewniamy kompletny sprzęt do nurkowania, jednak by sprzęt pasował na Ciebie musimy poznać kilka szczegółów: