Boat DivingProgram Specjalistyczny

 

Nurkowanie z łodzi to nie jest tylko nurkowanie z łodzi - jest to gwarancja na udany i w pełni relaksujący pierwszy urlop nurkowy!

Większość nurkowań wykonywanych podczas urlopu to nurkowania z łodzi.

Nurkowanie z łodzi

Na kursie specjalistycznym „Boat Diving” poznasz prawidłowe techniki nurkowania z łodzi, dowiesz się w jaki sposób planując urlop wybrać właściwą agencje turystyczną i organizatora nurkowań, oraz co należy wziąć pod uwagę podróżując z własnym sprzętem.

Udział w kursie „Boat Diving” przed planowanym urlopem to gwarancja właściwego przygotowania.

Podstawowym celem kursów specjalistycznych SSI jest wyposażenie każdego kursanta w niezbędne umiejętności w przyjaznych, ciekawych warunkach. Wszystkie kursy prowadzone są w oparciu o samodzielną naukę w domu, krótkie zajęcia teoretyczne i praktyczne szkolenie w wodzie.

Kurs specjalistyczny Boat Diving można połączyć z innymi specjalnościami! Wreck Diving czy też Deep Diving mogą stanowić doskonałe uzupełnienie. Istnieje ogromna ilość możliwości!

Terminy i plan szkoleń znajdziesz w menu głównym nurkowanie pod hasłem Boat Diving.
Jeśli proponowana data nie pokrywa się z Twoimi planami - napisz do nas !! postaramy się
dostosować termin to Twojego grafiku.

Programy Specjalistyczne

Zapisz się na szkolenie

Dane pozostałych osób proszę podać w uwagach

Na cały okres kursu zapewniamy kompletny sprzęt do nurkowania, jednak by sprzęt pasował na Ciebie musimy poznać kilka szczegółów:

Masz pytanie techniczne?

Zadzwoń:

Ta strona używa plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie wyłączyłeś COOKIES w Swojej przeglądarce, nasza strona będzie używała ich zgodnie z ogólnie przyjętymi standardami sieciowymi. Ich celem jest identyfikacja komputera użytkownika w celu szybszego dostępu do niezbędnych zasobów oraz w celu gromadzenia danych statystycznych.