Pakiet Advanced Open Water Diver

Certyfikat SSI Advanced Open Water Diver nie ma odpowiednika na całym rynku nurkowym. Jest on potwierdzeniem połączenie najwyższego poziomu wiedzy i doświadczenia nurkowego u zaawansowanego nurka. żaden certyfikat zaawansowanego nurka (Advanced Diver) innej organizacji szkoleniowej nie może być z nim porównywany. Aby osiągnąć poziom Advanced Open Water Diver SSI musisz ukończyć 4 kursy specjalistyczne i mieć zalogowane 24 nurkowania.

Podstawowym celem kursów specjalistycznych SSI jest wyposażenie każdego kursanta w niezbędne umiejętności w przyjaznych, ciekawych warunkach. Wszystkie kursy prowadzone są w oparciu o samodzielną naukę w domu, krótkie zajęcia teoretyczne i praktyczne szkolenie w wodzie.

Kurs specjalistyczny Enriched Air Nitrox można połączyć z innymi specjalnościami! Wreck Diving czy też Deep Diving mogą stanowić doskonałe uzupełnienie. Istnieje ogromna ilość możliwości!

Terminy i plan szkoleń znajdziesz w menu głównym nurkowanie pod hasłem Enriched Air Nitrox.
Jeśli proponowana data nie pokrywa się z Twoimi planami - napisz do nas !! postaramy się
dostosować termin to Twojego grafiku.

Programy Specjalistyczne

Zapisz się na szkolenie

Jestem zainteresowany następującymi programami specjalistycznymi

Na cały okres kursu zapewniamy kompletny sprzęt do nurkowania, jednak by sprzęt pasował na Ciebie musimy poznać kilka szczegółów:

Masz pytanie techniczne?

Zadzwoń:

Ta strona używa plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie wyłączyłeś COOKIES w Swojej przeglądarce, nasza strona będzie używała ich zgodnie z ogólnie przyjętymi standardami sieciowymi. Ich celem jest identyfikacja komputera użytkownika w celu szybszego dostępu do niezbędnych zasobów oraz w celu gromadzenia danych statystycznych.