Open Water Diver

organizowany przez Centrum Nurkowe MDT
View details
900 zł - 1550 zł
Event Location
Centrum Nurkowe Moana Diving Team,
Barycka 3, Wrocław, Polska
Data i godzina wydarzenia
2020-05-18 18:00:00 - 8:00 pm

Ten rozpoznawany na całym świecie program nurkowy to najlepszy sposób na rozpoczęcie fantastycznej przygody na całe życie - zdobycie certyfikatu nurkowego.
Dostosowany do indywidualnych preferencji program szkoleniowy połączony jest z praktycznymi zajęciami w wodzie, co gwarantuje, że nabędziesz umiejętności i doświadczenie niezbędne do tego, aby bezpiecznie i komfortowo czuć się pod wodą.

Kurs składa się z trzech elementów:

Część teoretyczna
możesz ją BEZPŁATNIE ukończyć ONLINE, jeśli zapiszesz się do programu SSI’s Online Training, a następnie odbędziesz sesję powtórzeniową w wybranym Centrum Nurkowym SSI.

Zajęcia na basenie
nauczysz się wszystkich umiejętności, które będziesz wykorzystywał na wodach otwartych w bezpieczny środowisku basenu.

Nurkowania na wodach otwartych
wykonasz przynajmniej 4 nurkowania i będziesz mieć szansę wykorzystać wszystkie umiejętności, których nauczyłeś się na basenie.(Wody otwarte definiujemy jako otwarty akwen, jak np. jezioro czy morze.)

Po pozytywnym zaliczeniu części teoretycznej, zajęć na basenie oraz nurkowań na wodach otwartych zostaniesz certyfikowanym nurkiem SSI OWD - to Twoja respektowana na całym świecie licencja na nurkowanie!
  • Formularz Medyczny
  • Zarejestruj się do systemu szkolenia cyfrowego, w celu uzyskania dostępu do podręcznika: Rejestracja
  • Pobierz aplikacje na telefon:

Po uzyskaniu podstawowego stopnia płetwonurka Open Water Diver możesz doskonalić swoje umiejętności poprzez szkolenia specjalistyczne takie jak Deep Diving, Wreck Diving, Navigation lub innych. Kurs Open Water Diver to dopiero początek twojej przygody z nurkowaniem. Więcej o szkoleniach doskonalących Twoje umiejętności znajdziesz w dziale programów specjalistycznych


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /mdt/2017/components/com_jticketing/views/event/tmpl/default_venuegallery.php on line 22

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /mdt/2017/components/com_jticketing/views/event/tmpl/default_venuegallery.php on line 81
Ta strona używa plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie wyłączyłeś COOKIES w Swojej przeglądarce, nasza strona będzie używała ich zgodnie z ogólnie przyjętymi standardami sieciowymi. Ich celem jest identyfikacja komputera użytkownika w celu szybszego dostępu do niezbędnych zasobów oraz w celu gromadzenia danych statystycznych.