• loader
Nurkowania w Chorwacji: tym razem Supetar wyspa Brać
Cze 29

Nurkowania w Chorwacji: tym razem Supetar wyspa Brać

„Oczarowani śpiewem cykad, opici słońcem i zapachem śródziemnomorskich sosen, szałwii i rozmarynu,...

 

„Oczarowani śpiewem cykad, opici słońcem i zapachem śródziemnomorskich sosen, szałwii i rozmarynu,...

Ładowanie mapy...
Brač, Croatia
 • „Oczarowani śpiewem cykad, opici słońcem i zapachem śródziemnomorskich sosen, szałwii i rozmarynu, Brać przypomina wielki zielony statek, co się kołysze na falach Adriatyku naprzeciw największego miasta Dalmacji – Splitu…Zapomnijcie o pośpiechu! Tu czas mierzy się ruchem cieni i ciał niebieskich a bicie dzwonów ze stuletnich dzwonnic wysławia życie w rytmie przyrody” 

  Zapraszamy na nurkowania i szkolenia rekracyjne,łącznie z kursem podstawowym na wyspę Brac do m.Supetar. Program tygodniowej wizyty na jednej z większych chorwackich wysp Brač i mieście Supetar znajdującym się na północnym wybrzeżu tej dalmatyńskiej(dalmackiej) wyspy to nurkowania z polskiego centrum nurkowego Fun Dive Club. Podejmą nas gościną a nurkowania zorganizują w oparciu o własne łodzie. Jest szansa na nurkowania w Jaskini Lucice. To miejsce nurkowe zaliczane do 10 najlepszych nurkowisk Dalmacji. Obszerna komnata o średnicy około 40 metrów, do której wpływa się na głębokości zaledwie 3-5 metrów, ma w przekroju poprzecznym kształt dzwonu i opada do głębokości maksymalnej 39 metrów. W planach też ściana Tatinija. Jedna z najpiękniejszych podwodnych ścian na Braču. Rozpoczyna się ponad lustrem wody i niemal idealnie pionowo opada do piaszczystego dna na głębokości 40 metrów. A Ci ktorzy dopiero teraz sie zdecydują na kurs nurkowy maja zapewniony spokojny akwen na przeciw bazy na opanowanie 'sztuki nurkowania' - MDT the art of diving - zapraszamy!

 • Kategoria
  Wyjazdy i wyprawy
 • Data i czas
  Cze 29 2019 at 00:00 - Lip 06 2019 at 00:15 Europe/Warsaw
 • Lokalizacja i pełny adres
  Brać, Chorwacja
 • Administratorzy wydarzenia
  Centrum Nurkowe MDT
Ta strona używa plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie wyłączyłeś COOKIES w Swojej przeglądarce, nasza strona będzie używała ich zgodnie z ogólnie przyjętymi standardami sieciowymi. Ich celem jest identyfikacja komputera użytkownika w celu szybszego dostępu do niezbędnych zasobów oraz w celu gromadzenia danych statystycznych.