• APLIKACJA MOBILNA DIVESSI

    Już dzisiaj ściągnij nową aplikacje "DiveSSI" na swój telefon lub tablet !!Aplikacja dostępna jest w języku polskim za darmo i można ją ściągnąć w dowolnej chwili. Wśród wielu funkcji, jedną z najważniejszych jest możliwość posiadania swoich certyfikatów w wersji elektronicznej, gdziekolwiek będziesz.

    Google Play App Store
  • 1


CYFROWY SYSTEM NAUCZANIA, UCZ SIĘ W DOWOLNYM CZASIE I MIEJSCU UŻYWAJĄC SMARTFONA LUB TABLETA

Aplikacja mobilna DiveSSI to niezbędnik w twych podwodnych przygodach. Wszystkie funkcje, które kochasz, są BEZPŁATNE - certyfikaty, filmy, znaki nurkowe i wiele innych. Masz w niej również bezpośredni dostęp do swoich materiałów szkoleniowych oraz logbooka. Odwiedź sklep z aplikacjami i pobierz za darmo aplikację mobilną DiveSSI.

CYFROWA CERTYFIKACJA

Nigdy więcej nie zgubisz swojego certyfikatu! Pokaż swój certyfikat bezpośrednio na urządzeniu mobilnym i nigdy więcej nie wychodź z domu bez kart! Bezpłatne, cyfrowe karty uznania, jak Specialty Diver, Advanced Open Water Diver oraz Master Diver, są generowane automatycznie w momencie, kiedy spełniasz wymagania, aby je otrzymać.

CYFROWE MATERIAŁY EDUKACYJNE

To PRAWDZIWE NURKOWANIE - obszerne wysokiej jakości materiały filmowe, ilustracje, animacje i fotografie do stymulacji uczenia się. Zobacz, jak SSI mistrzowsko stosuje technologię, aby usprawnić uczenie się, w dowolnym czasie i miejscu. Dodawaj notatki i zakładki, by przedyskutować pojawiające się pytania z instruktorem.

CYFROWY LOGBOOK

W cyfrowym logbooku możliwe jest zapisanie rozmaitych szczegółów nurkowania (jak np. mieszaniny oddechowe) dla nurkowań rekreacyjnych, freedivingu czy nurkowań technicznych! Logbook posiada teraz możliwość skanowania kodów QR. Nowe miejsca nurkowe mogą być szybko dodane dzięki funkcji geo-tagowania, bądź wybrane z naszej globalnej bazy danych. Miejsca te mogą być potem łatwo udostępniane twojemu partnerowi nurkowemu dzięki kodom QR. Wspólne informacje nt. profilu nurkowania automatycznie przesyłane są do urządzenia mobilnego twojego partnera, więc nie potrzeba już prowadzić papierowego logbooka. Wszystkie twoje zalogowane nurkowania są automatycznie synchronizowane między aplikacją mobilną SSI oraz twoim kontem mySSI.

Rozpocznij BEZPŁATNE szkolenie online teraz!

Kliknij tutaj, aby rozpocząć teraz

Comments on Aplikacja mobilna DiveSSI

Bądź pierwszym komentującym
Proszę się zalogować przed dodaniem komentarza

Logowanie

Zarejestruj się
Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam loginu  Nie pamiętam hasła Nowy link aktywacyjny
Ta strona używa plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie wyłączyłeś COOKIES w Swojej przeglądarce, nasza strona będzie używała ich zgodnie z ogólnie przyjętymi standardami sieciowymi. Ich celem jest identyfikacja komputera użytkownika w celu szybszego dostępu do niezbędnych zasobów oraz w celu gromadzenia danych statystycznych.